Sheraton 5-gwiazdkowe wakacje

Luksus nie jest zły, przeciwnie – czasem może bardzo poprawić samopoczucie, pomaga spotkać ciekawych ludzi, uczy dystansu do życia i problemów. Każdy z nas pragnie czasami poczuć luksus. Jedną z możliwości obcowania z najwyższym komfortem jest wynajęcie pokoju w renomowanym hotelu. W Sopocie istnieje bardzo duży wybór cenionych apartamentów.

Do najbardziej znanych należy z pewnością Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa, oddany do użytku 1 lipca 2008 r., będący jednocześnie elementem stosunkowo nowego kompleksu miasta – Centrum Heffnera. Nawet najbardziej wybredni klienci znajdą dla siebie idealny pokój, w końcu jest ich aż 189, w tym 7 apartamentów. Największy spośród „wspaniałej siódemki” ma aż 93 m2 powierzchni. Jesteś głodny? Możesz zasmakować pysznych dań przygotowywanych w dwóch restauracjach.

W każdym z trzech barów obsługa zaproponuje najlepsze drinki i inne napoje alkoholowe lub bezalkoholowe. Hotel Sheraton w Sopocie dysponuje największym na północy Polski centrum konferencyjnym (powierzchnia wynosi 4000 m2), zatem dla biznesmanów jest to idealne miejsce spotkań, na których omawiają najważniejsze zagadnienia związane z pracą. Poza szerokim zakresem usług hotelowo-gastronomiczych, Sheraton Sopot Hotel zyskuje na lokalizacji. Wybudowany między Grand Hotelem a Molo pozwala podziwiać Morze Bałtyckie i cuda architektury.

Budynek posiada 6 kondygnacji, a jego kształt nawiązuje do hotelu stojącego w tym miejscu przed II wojną światową. Jednak to, co czyni z Hotelu Sheraton prawdziwą sopocką perłę, to połączenie tradycji i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, ułatwiających życie pracownikom i klientom hotelu. Przy głównym wejściu postawiono skwer hotelowy, stanowiący nieodłączny element parku, w którym rosną przepiękne stare drzewa.

W środku budynku hotelowego nigdy nie ma tłoku, ponieważ Hotel dysponuje 5 windami osobowymi. Mieszkańcy Sheratonu bez problemu mogą stać się klientami SPA, z którym Hotel jest bezpośrednio połączony. Jeśli chcesz być w miejscu, w którym przebywał Roman Polański i Sinead O’Connor, odwiedź Hotel Sheraton w Sopocie, a wrażenia z pobytu będą niezapomniane.